Гарантії та відповідальність

Гарантії та відповідальність
Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Клієнту внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті.
    Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування Зовнішніх сайтів.
    Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Клієнтом, третім особам.
    Клієнт зобов'язується не використовувати замовлений Товар в підприємницьких цілях.

Конфіденційність і захист персональної інформації

Надання інформації Клієнтом:
    При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.
    Надаючи свої персональні дані при реєстрації на сайті, Клієнт погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.
    Якщо Клієнт не бажає, щоб його персональні дані оброблялися, то він повинен звернутися в Службу клієнтської підтримки Продавця через Сайт (за допомогою заповнення і відправки форми, розміщеної на сторінці «Контакти») або за телефонами, вказаними на цій сторінці. У такому випадку вся отримана від Клієнта інформація (в той числі логін і пароль) видаляється з клієнтської бази Продавця і Клієнт не зможе розміщувати Замовлення на Сайті.
    Використання інформації наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.
    Продавець використовує інформацію:

  • для реєстрації Клієнта на Сайті;
  • для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

Продавець має право направляти Клієнту повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Клієнт не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен направити відповідний лист на електронну адресу Продавця: zakaz@tirag51.com.ua.

Розголошення інформації, отриманої Продавцем:

    Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом.
    Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.
    Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
    Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
    Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі