Про нас

Дорогі брати і сестри!
Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент православної літератури. Книга - це великий дар людині від Бога. Вона, як джерело і джерело знань і досвіду, може серйозно впливати на світогляд, збагачувати людину, а також викликати сильні емоції і породжувати глибокі почуття і серйозні роздуми. І якщо врахувати, що зміст книги впливає не тільки на розум читача, а й на його душу, то значення православної книги як духовної і світлої літератури в сучасному світі відіграє особливу роль в культурному і духовно-морального життя суспільства.

Книга також може стати прекрасним подарунком для Ваших друзів і близьких.

Наш магазин пропонує придбати всі представлені Вам книжкові видання за ціною виробника. Кожен, хто забажає придбати літературу, може зробити це дистанційно, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину www.tirag51.com.ua, або ж скориставшись поданим Вам прайс-листом. Для цього ви можете зателефонувати нам за телефонами
(06264)5-10-49 та оформити замовлення, вказавши назви книг, їх артикули або ж написати лист на адресу електронної пошти zakaz@tirag51.com.ua. Формування замовлення здійснюється протягом одного-двох днів, це залежить від часу оформлення заявки. З менеджером магазину Ви завжди можете вибрати зручний для Вас варіант доставки. Це можуть бути послуги автотранспортних підприємств, таких як Нова пошта, Автолюкс, Делівері, Ін-Тайм, або ж відділень зв'язку Укрпошти. Доставка товару може здійснюватися як на склад транспортної компанії, що знаходиться у Вашому місті, так і за вказаною Вами адресою «до дверей».


Звертаємо Вашу увагу, що при покупці товарів на суму від 5 000,00 грн. надається знижка в розмірі 5% від суми замовлення.
Мир і благодать Вашому будинку!